fbpx

LASER CENTRUM MEDICA FLORA s. r. o.

Laserové centrum Medica Flora se nachází v Praze na Vinohradech, přímo u stanice metra Flora, tramvajové a autobusové zastávky. Součástí portfolia našich léčebných aktivit jsou:  gynekologická, estetická a dermatologická ošetření s pomocí laserů Nd:YAG a Er:YAG.

K léčbě používáme Fotona laser SP Dynamis s technikou duálních vlnových délek. Tento postup umožňuje ošetření povrchních i hlubokých vrstev pokožky bez jizev, častých komplikací a zdlouhavé rekonvalescence. Zákroky se mohou provádět v jakoukoli roční dobu.

Přednosti laseru Fotona Nd:YAG a Er:YAG:

  • Zákrok je bezbolestný
  • Nedochází ke krvácení
  • Je proveden bez anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci pacienta (ambulantní léčba)
  • Naprosto bezpečný
  • Klinicky schválený
  • Licencovaný

Rejuvenace intimních partií

Program rejuvenace intimních partií:  technologie SmothTM firmy Fotona přinesla revoluční změny do oblasti estetické gynekologie. Díky ní je nyní možné léčit gynekologické problémy, které dříve byly řešitelné pouze chirurgickým zákrokem.

IntimaLase™ – zákrok k posílení vnitřních stěn pochvy

IncontiLase™ – ošetření slabé i střední stresové inkontinence

RenovaLase® – po příchodu menopauzy může dojít k atrofii děložního kanálu, což může být příčinou bolestivého pohlavního styku. RenovaLase® je řešením těchto problémů.

ProlapLase® – odstraňuje potíže spojené s genitálním prolapsem, který může být způsobený anatomickou změnou zapříčiněnou oslabením pojivové tkáně.

Jemná rejuvenace

Program jemné rejuvenace představuje kombinaci nejnovějších estetických laserových zákroků zaměřených na tvář a tělo

Odstranění akné a revize jizev

Odstranění ochlupení

Léčba vaskulárních lézí

Léčba pigmentových lézí

Twinlight® – frakční rejuvenace

Lifting obličeje FOTONA 3D™

Lifting obličeje FOTONA 4D™

Stop stárnutí – prevence tvorby vrásek a obnovení pokožky

Léčba defektů kůže: fibromů, milií, bradavic, kondylomat, …

Tichá noc/NightLase®

Program NightLase®-Tichá noc je revoluční technologie zákrok k odstranění chrápání.  NightLase®  je neinvazivní, nechirurgický pro pacienty přívětivý laserový zákrok, který   bezpečně a efektivně odstraní, případně sníží projevy chrápání u dospělých osob a celkově zlepšuje kvalitu spánku. NightLase® redukuje efekty spánkové apnoe a snižuje hlasitost chrápání díky kontrakci kolagenu v měkkém patře.