fbpx

IncontiLase™ – léčba problémů s močovým ústrojím

 

        IncontiLase™ je neinvazivní terapie využívající laserovou technologii Er:YAG k léčbě slabších i středních potíží se stresovou inkontinencí (slovo „stresová“ v názvu neznamená vliv psychického stresu). S pomocí neablativní fototermální stimulace tvorby kolagenu dochází ke stahování a zpevňování vaginální mukózní tkáně a endopelvické fascie obsahující kolagen a následnému zlepšení podpory močového měchýře. IncontiLase™ je určen pro pacientky, které trpí slabší nebo střední stresovou nebo smíšenou inkontinencí.

Fotona_laser obrazky_html_m33e1e5fd

Jak IncontiLase™funguje?

Neablativní laser Er:YAG (2940nm) od firmy Fotona využívá technologii tzv. „smooth“ režimu, která tepelně působí na vaginální tkáň, stimuluje přetváření kolagenu a syntézu nových kolagenových vláken v oblasti poševní předsíně a močové trubice a také v oblasti přední stěny pochvy. Konečným důsledkem novotvorby kolagenu je stažení a zpevnění poševní mukózní tkáně endopelvické fascie obsahující kolagen, které vede k vytvoření lepší podpory močového měchýře a návratu k bezproblémovému zadržení moči.

Jedinečné výhody IntcontiLase™

  • neablativní, neinvazivní, nebolestivá procedura využívající Er:YAG
  • mnohem bezpečnější, rychlejší a příjemnější pro pacientky
  • bez komplikací a rizik spojených s chirurgickými zákroky
  • bez následného omezení
  • především mnohem účinnější metoda, která Vás okamžitě vrátí zpět do   plnohodnotného života. Výsledkem budete pozitivně překvapeny

Fotona_laser obrazky_html_m3dfa8b2a

Výjimečné klinické výsledky

Výsledky vědeckých výzkumů ukazují vynikající zlepšení u pacientek trpících slabou i střední inkontinencí.

  • téměř 70% pacientek už po 120 dnech nezaznamenává úniky moči
  • 94% pacientek potvrzuje, že pocítily 120 dní od procedury IncontiLase™  zlepšení a 68% pacientek tvrdí, že příznaky smíšené inkontinence zcela vymizely
  • zlepšení problému inkontinence ve všech sledovaných parametrech
  • žádná studie nezaznamenala negativní reakci

Pro důslednou léčbu slabé či střední inkontinence je obvykle zapotřebí absolvovat dvě procedury. Výkon nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu a pacientka se může prakticky ihned po zákroku vrátit ke svým každodenním aktivitám. Nedoporučuje se koupání ve vaně po dobu jednoho až dvou dní od procedury a zároveň se doporučuje vyčkat s pohlavním stykem alespoň pět dní po zákroku.

Studie potvrzují, že IncontiLase™  představuje účinnou, bezpečnou a pohodlnou cestu k odstranění problémů pacientek trpících slabou či střední inkontinencí.