fbpx

IntimaLase / ZPEVNĚNÍ POŠEVNÍCH STĚN

IntimaLase je jedinečná terapie využívající Er:YAG laser umožňující neinvazivní fototermální zpevnění vnitřní pochvy bez chirurgického zákroku. Klinické studie prokázaly, že IntimaLase je efektivní, jednoduchá a bezpečná procedura.

Více   Ceník

IncontiLase / LÉČBA STRESOVÉ INKONTINENCE

IncontiLase je prozatím nepatentovaná, neinvazivní terapie laserem Er: YAG, která umožňuje ošetření slabé i střední stresové inkontinence. Dosahuje tak s využitím neablativní fototermální stimulace obnovy kolagenu, stahováním a vypínáním vaginální sliznice a endopelvické fascie obsahující kolagen. Tím dochází i k vytvoření podpory močového měchýře.

Více   Ceník

RenovaLase® / LÉČBA VAGINÁLNÍ ATROFIE

RenovaLaser je inovativní, ojedinělá, neinvazivní terapie, která s pomocí laseru 2940 nm Er:YAG snižuje symptomy vaginální atrofie.  Technologie využívá laserem vyvolaný fototermální efekt ke stimulaci k obnovení kolagenu, buněčnosti mezibuněčné hmoty, léčbě papilomatózy a stimulaci procesu abiogeneze vnitřní pochvy bez hrozby termálního či ablativního poškození.

Více   Ceník

ProlapsLase® / LÉČBA GENITÁLNÍHO PROLAPSU

Prolaplaser je inovativní, jedinečná a neinvazivní procedura léčby genitálního prolapsu s pomocí laseru Er:YAG.

Více   Ceník

Léčba HPV

Laserová technologie Er:YAG od firmy Fotona je ideálním řešením poruch děložního hrdla, pochvy i pohlavně přenosných chorob, pigmentu i neoplazie. Laser má výjimečnou dezinfekční schopnost, díky které dochází k rychlejšímu hojení infekce.

Více   Ceník

Odstranění bradavic

Odstranění genitálních bradavic vytvořených působením genitálního papilomaviru (HPV) je nyní bezbolestné s pomocí laseru Er:YAG.

Více   Ceník

Léčba poškozeného děložního hrdla

Laser Er:YAG od firmy Fotona je ideálním řešením poruch děložního hrdla, pochvy i HPV, pigmentu a neoplazie. Laser má výjimečnou dezinfekční schopnost, díky které dochází k rychlejšímu hojení infekcí postžené tkaně.

Více   Ceník