fbpx

Fotona_laser obrazky_html_mc50337d

 

Léčba akné a úprava jizev po akné technologií Twinlight®

Léčba akné s pomocí Fotona laser technology umožňuje konečné řešení těchto problémů. Laserový paprsek Nd:YAG pronikne do kůže, kde účinně zaměří nadměrně činné mazové žlázy a sníží riziko tvorby nového akné.

Pro úpravu nevzhledných jizev po akné nabízíme kompletní laserovou kůru. V rámci této jemné a důkladné kůry proniká laserový paprsek Er:YAG do mikrovrstev kůže, kde transformuje zjizvenou tkáň a stimuluje tvorbu nového kolagenu.

Rychlé výsledky bez vedlejších účinků

Ošetření laserem Fotona redukuje akné zánět díky fotoselektivní absorpci a řízenému zahřívání. Nd : YAG laser bezpečně proniká kůží do optimální hloubky, tepelně ošetřuje a selektivně ničí hyperaktivní mazové žlázy.

Kromě svých tepelných penetračních účinků, Nd: YAG laser také urychluje proces hojení a stimuluje remodelaci kolagenu, což je důležitý krok v dlouhodobé léčbě akné.

Fotona_laser obrazky_html_m57ed5ea3

Jemná, effektivní úprava jizev po akné

Er: YAG laser  je ideální, bezpečná a efektivní volba pro šetrnou ablační léčbu problematických jizev po akné. Er: YAG laser proniká do přesně stanovené hloubky (narozdíl od chemického peelingu a dermabraze) potřebné pro lehké zbroušení zjizvené kůže, pomáhá zlepšit strukturu a tón kůže. Laser šetrně odpařuje mikrovrstvy akné zjizveného povrchu až na zdravou, nepoškozenou kůži pod jizvou. Laserový resurfacing je rychlá,  bezpečná a jednoduchá léčba.