fbpx

Rejuvenace TwinLight®

Touha lidí, zůstat navždy mladý vytvořila rozsáhlý světový trh s technologiemi, které umí zastavit, zbrzdit proces stárnutí. Revoluční laserová metoda TwinLight® frakční rejuvenace je  špičkou na poli metod omlazení-obnovení přirozené krásy.

Procedury obnovení/omlazení (rejuvenace) pokožky jsou prováděny ablativně s pomocí laseru Er:YAG nebo neablativně laserem Nd:YAG. Volba přístupu závisí na estetickém výsledku- cíli, kterého pacient a ošetřující lékař chtějí dosáhnout. Mimo to lze metody také kombinovat do komplexní léčby proti stárnutí, jako je metoda AgePrevent.

Fotona_laser obrazky_html_m1242bd8f

Ve srovnání s tradičními úkony (broušení kůže, chemické ošetření, atd.) zajišťuje TwinLight® – metoda vzhledem k jejímu možnému nastavení a zacílení hlubší a přesnější kontrolu při odstraňování nerovností a obnově pokožky. Okolní zdravá pokožka zůstává nedotčena. Teplo vyvolané laserem podporuje nejen tvorbu nové tkáně a  kolagenu v místě ošetření, ale urychluje také obnovu ve zdravé okolní kůži.

Hlubší ošetření Frakční Resurfacing k obnovení a omlazení kůže úspěšně splňuje přání a očekávání. Je ideální volbou pro klienty, kteří chtějí drastické omlazení, ale nejsou nakloněni agresivním chirurgickým nebo chemickým zákrokům. Tato léčba je vhodná pro všechny typy a tóny pleti, s minimálními prostoji pacienta po zákroku.

Jednoduchá a efektivní 3- kroková metoda:

TwinLight® Frakční omlazení je jednoduchý 3- krokový postup, po kterém dojde k viditelnému zlepšení struktury  a  vzhledu pokožky. Ta bude hebčí, čerstvější a zdravější. Hluboký prohřívací účinek Nd: YAG laserového paprsku pomáhá omladit a stimulovat pokožku, zatímco Er: YAG paprsek pomáhá tělu formovat novou, pevnější kůži.

  1.  Conditioning:  Nd: YAG paprsek se vede podél povrchu kůže dvakrát. Při prvním průchodu krátce stimuluje kůži, během druhého průchodu proniká tkání, hluboce ji prohřívá a předpřipravuje pokožku pro frakční terapii.
  2.  FRAC3®:  pomocí frakčního Er: YAG laseru se odstraní stará, opotřebovaná kůže. Vzniklé mikro-kanálky se nahradí-zahojí novou, pevnější a zdravou tkání.
  3. Peeling-  Er: YAG paprskem se doobrousí  kůže a odstraní se povrchové vady

3.krok-Peeling