fbpx

Fotona 4D = 4 dimenzní ošetření

Fotona 4D je souborem synergických, neinvazivních laserových zákroků v oblastech vnitřní i vnější ústní dutiny a tváře. Touto technologií je dosaženo plné kontrakce kolagenu v celé oblasti a následného vypnutí a vyplnění bez použití injekčních výplňových materiálů. Dvě vlnové délky Er:YAG a Nd:YAG a čtyři druhy ošetření umožňují komplexní přístup k anti-agingu ve všech úrovních kůže (hluboké, střední i povrchové) a zároveň jsou odstraněny drobné nedokonalosti.

  • bez nutnosti anestezie
  • bez rekonvalescence
  • možné po celý rok

Fotona 3D™ se odlišuje od Fotona 4D™ v přeskočení prvního kroku – SmoothLiftin™ , který není součástí ošetření.

Smooth Lifting

Revoluční neablativní intraorální Er:YAG zákrok využívá kontrolovaný a jemný „hloubkový ohřev“ ke stimulaci kontrakce kolagenu. Kromě okamžitého smrštění vláken kolagenu, dochází i k neogenezi kolagenu. Výsledkem je celkové zlepšení pevnosti a elasticity ošetřené tkáně, stejně jako vyplnění a pozvednutí nasolabiálních rýh z vnitřní strany tváře s efektem srovnatelným s injekční výplní.

FRA3

Trojrozměrný frakční efekt Nd:YAG laseru a specifická struktura pulzu vytváří v ošetřované tkáni drobné oblasti s vysokou teplotou. Tento neablativní režim umožňuje oštření hlubších nedokonalostí a doplňuje předchozí účinky intraorálního zákroku. Zároveň dochází k obnově mladistvého vzhledu pokožky.

PIANO

Unikátní ultra dlouhý pulzní režim Nd:YAG bezpečně a rychle intenzivně prohřívá  tkáň z vnější strany směrem dovnitř koncentrací tepelné energie v subkutánní vrstvě. PIANO mod, aplikovaný „brushing“ technikou, komplexně prohřívá tkáň v maximálním rozsahu s celkovým synergickým vypínacím efektem.

SupErficial

Jemná, studená Er:YAG ablace dokonale zakončuje ošetření. Zlepšuje celkový vzhled pokožky a redukuje nedokonalosti pleti pomocí technologie VSP, která lékaři umožňuje snadno přizpůsobit nastavení laseru a provést velmi jemný peeling bez tepelných účinků a bez rekonvalescence.