fbpx

Estetické ošetření obličeje

Ošetření akné a úpravy jizev po akné

Fotona nabízí laserovou proceduru, která poskytuje zevrubné řešení problémů s akné. Pečlivě monitorovaný laser ND:YAG od firmy Fotona bezpečně proniká pokožkou, kde efektivně zaměří nadměrně činné mazové žlázy a sníží riziko tvorby nového akné.

Více   Ceník

Ošetření kožních vad

Laserový systém od firmy Fotona poskytuje dokonalý nástroj umožňující ošetření široké škály kožních vad včetně znamének, vaskulárních lezí, pih a kožních pigmentů.

Více   Ceník

Obnova pokožky s technologií Twinlight

Obnova pokožky a její rejuvenace může být provedena ablativně s laserem Er:YAG nebo neablativně s laserem Nd:YAG. Volba přístupu závisí na estetickém výsledku- cíli, kterého pacient a ošetřující lékař chtějí dosáhnout.

Více   Ceník

Lifting obličeje s technologií Fotona3D a Fotona4D

Fotona3D a Fotona4D jsou série synergistických, neinvazivních laserových procedur v oblastech vnitřní i vnější ústní dutiny. Technologie umožňuje plnou kontrakci kolagenu pro odolné a neomezující zpevnění a zvětšení objemu bez užití injekce.

Více   Ceník

Stop stárnutí – program prevence tvorby vrásek a obnovení pokožky

Dřívější metody se soustředily na větší část pokožky, ať už mladé či starší. S revoluční technologiíí frakční rejuvenace TwinLight je možné se zaměřit na malé nedokonalosti pleti a zdravou okolní pokožku ponechat bez zásahu.

Více   Ceník

Permanentní odstranění chloupků

Vysoce výkonný laserový systém Nd:YAG od Fotony s technologií FRAC3 společně představují nový standard efektivity v oblasti bezpečného a účinného odstraňování chloupků. Dosahuje toho pomocí inovativního systému, který efektivně zaměří folikuly chloupků v kombinaci se selektivní a homogenní fototermolýzou.

Více   Ceník

Léčba vaskulárních lezí

Laser Nd:Yag od Fotony, využívající dlouhých pulsů dokáže proniknout 5-6 milimetrů do pokožky, a tak umožňuje efektivní léčbu. Nezávislý výzkum potvrdil, že 75% pacientů s hlubokými hemangiomy, kteří byli ošetřeni laserem Nd:YAG pozorovali dramatické zlepšení.

Více   Ceník

Obnovení pokožky

Procedury obnovení pokožky a její rejuvenace jsou prováděny ablativně s pomocí laseru Er:YAG nebo neablativně laserem Nd:YAG. Volba přístupu závisí na estetickém výsledku- cíli, kterého pacient a ošetřující lékař chtějí dosáhnout.

Více   Ceník