fbpx

IntimaLase™ 

 

IntimaLase™ nabízí revoluční terapii laserem Fotona Er:YAG, která slouží ke zpevnění vnitřní oblasti ženských genitálií  bez (doposud nezbytného) chirurgického zákroku. Princip je založen na neinvazivním fototermálním zpevnění poševních stěn. Klinické studie prokazují, že IntimaLase™ je nejen rychlá a naprosto bezpečná, ale hlavně velmi účinná procedůra v podobě neinvazivního řešení bez následných vedlejších účinků.

Fotona_laser obrazky_html_m2164ec4d

Jak IntimaLase™funguje?

Neablativní laser Er:YAG (2940nm) od firmy Fotona využívá technologii tzv. „smooth“ režimu, která tepelně působí na vaginální tkáň, stimuluje přetváření kolagenu a syntézu nového kolagenu ve vaginální mukózní tkáni a endopelvické fascii obsahující kolagen.

Výjimečné klinické výsledky

Nejnovější vědecké výsledky jasně ukazují velké zlepšení  pevnosti v pochvě, vyšší prožitek v oblasti sexuálního uspokojení a výrazné zlepšení kvality života pacientky. 95% zaznamenalo po proceduře s  IntimaLase™ střední i výrazné zpevnění pochvy. Průměrné stažení pochvy po zákroku s  IntimaLase™ je o 17%. Spokojenost pacientek je velmi vysoká (97%).

Fotona_laser obrazky_html_67988f31

Jedinečné výhody IntimaLase™

  • neablativní, neinvazivní, nebolestivá procedura využívající Er:YAG
  • bezpečnější, rychlejší a příjemnější pro pacientky
  • bez komplikací a rizik spojených s chirurgickými zákroky
  • bez následného omezení
  • účinnější metoda, která Vás okamžitě vrátí zpět do   plnohodnotného života

 

Výsledkem budete Vy i Váš partner překvapeni.

Konečným výsledkem znovuvytvoření a přetvoření kolagenu je zpevnění a zúžení vnitřní části pochvy.

 

Fotona_laser obrazky_html_m16524e3e

Obvykle se doporučují dvě procedury. Zákrok nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu a následně není třeba dbát žádných zvláštních opatření. Pacientka se může okamžitě vrátit ke své každodenní činnosti. Po dobu jednoho až dvou dnů se nedoporučuje koupání ve vaně a nedoporučuje se pohlavní styk po dobu tří až čtyř dnů od zákroku.